Aktualności (archiwum)


wsteczWstecz (Powrot do wszystkich publikacji z menu: "Aktualności" (archiwum))

SPOTKANIE SENIORÓW

2016-03-02

29 lutego 2016 roku z inicjatywy Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wijewie odbyło się spotkanie seniorów. Na spotkanie zaproszeni zostali wszyscy mieszkańcy Gminy Wijewo w wieku emerytalnym tj.: kobiety urodzone do 31.03.1955 r. oraz mężczyźni urodzeni do 31.03.1950 r.

O godzinie 13 salę GOK w Brennie wypełnili licznie przybyli seniorzy oraz zaproszeni goście: Wójt Gminy Wijewo - Pan Mieczysław Drożdżyński oraz Przewodniczący Rady Gminy Wijewo - Pan Stanisław Kasperski, którzy złożyli seniorom gorące życzenia zdrowia, długich lat życia w radości i otoczeniu serdecznych ludzi. Popołudniowe spotkanie umiliły występy uczniów z Zespołu Szkół w Brennie i Szkoły Podstawowej w Wijewie. Na początku wystąpili uczniowie z klas pierwszych z wierszami oraz piosenkami, przygotowani przez Panią Małgorzatę Zielnicę oraz Panią Grażynę Tasiemską. W drugiej części zaprezentowali się uczniowie z gimnazjum w sztuce pod tytułem „Oczekiwany gość” Zofii Kossak-Szczuckiej wyreżyserowanej przez Panią Dorotę Pytlik i Panią Barbarę Wilińską. Publiczność nagrodziła artystów gromkimi brawami. Nadszedł czas na drugą część spotkania. Salę wypełnił przyjemny aromat kawy, na stołach pojawiły się talerze pełne słodkości, a seniorzy z przyjemnością oddali się rozmowom.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej składa serdeczne podziękowania Dyrekcji Zespołu Szkół w Brennie oraz Szkoły Podstawowej w Wijewie za pomoc w przygotowaniu części artystycznej. Serdeczne podziękowania GOPS składa również Kołu Gospodyń Wiejskich w Brennie oraz Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Wijewie za pomoc w organizacji poczęstunku.

Agnieszka Nowicka

Dołączona galeria:

SPOTKANIE SENIORÓW (1)SPOTKANIE SENIORÓW (2)SPOTKANIE SENIORÓW (3)SPOTKANIE SENIORÓW (4)SPOTKANIE SENIORÓW (5)SPOTKANIE SENIORÓW (6)SPOTKANIE SENIORÓW (7)SPOTKANIE SENIORÓW (8)SPOTKANIE SENIORÓW (9)SPOTKANIE SENIORÓW (10)SPOTKANIE SENIORÓW (11)SPOTKANIE SENIORÓW (12)SPOTKANIE SENIORÓW (13)SPOTKANIE SENIORÓW (14)SPOTKANIE SENIORÓW (15)SPOTKANIE SENIORÓW (16)SPOTKANIE SENIORÓW (17)SPOTKANIE SENIORÓW (18)SPOTKANIE SENIORÓW (19)


    wsteczWstecz (Powrot do wszystkich publikacji z menu: "Aktualności" (archiwum))

    przejdź do góry...

    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wijewie. ul.Parkowa 1, 64-150 Wijewo, tel. (65)549-40-16

    Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji